חיפוש

• הקנייה באתר יכולה להתבצע באמצעות תשלום בכרטיס אשראי משלוח הזמנה בדואר אלקטרוני או באמצעות קשר טלפוני ישיר עם אחד מסניפי הרשת.
• אמצעי התשלום אשר ניתן לעשות בהם שימוש הם כרטיס אשראי בלבד.
• דמי המשלוח הכרוכים בהזמנת מוצרים מהאתר עשויים להשתנות בהתאם לסוג, גודל, נפח או משקל המוצר, וכן לפי מיקומו הגאוגרפי של הרוכש (כתובת למשלוח).
• משלוח המוצרים מתבצע על ידי חברה חיצונית ומגיע ללקוח תוך 72 שעות.

• בעת ביצוע כל עסקה, הסחורה (כולל מוצרי עישון שונים וגם מוצרי טבק) שנרכשה תשאר בבעלות ד”ר סמוק עד לקבלת התמורה עבור הרכישה. בעת קבלת התמורה, תעבור הסחורה מיידית לבעלות הלקוח.

• על כל רכישה תישלח חשבונית מס קבלה כחוק. בכל מקרה בו נדרש תיעוד או מסמכים נוספים בעת ההזמנה, ניתן לפנות אלינו דרך מערכת הפניות של האתר.
אנו מאמינים במסחר הגון ובלקוחות מרוצים ונעשה כל מאמץ ליישם זאת. בכל בעיה שהיא, הרגישו חופשיים לפנות אלינו במייל או דרך מערכת הפניות באתרנו.
בכל שאלה לגבי תקנון זה אנא צרו קשר דרך מערכת שירות הלקוחות או פנו אלינו במייל/
ט.ל.ח
כל התמונות להמחשה בלבד.
קנייה מהנה ונשמח לראותכם שוב.

תקנון ביטול עסקה
לקוח זכאי לבטל עסקה שביצע ע”פ חוק הגנת הצרכן, וזאת לא יאוחר מ-14 יום מקבלת המוצר. ביטול עסקה לא יתאפשר לאחר מכן ללא אישור פרטני מדר סמוק שייתקבל במייל או דרך מערכת הפניות של האתר בלבד.
– ביטול עסקה יעשה אך ורק בתיאום בכתב מול צוות האתר, דרך מערכת הפניות ושירות הלקוחות.
– לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה, יחויב בכל מקרה בסכום של 10 % מערך הרכישה עבור דמי ביטול (הוצאות סליקה וטיפול) ובנוסף הוא עשוי להיות מחויב בדמי הובלה, במידה והמוצר שנרכש כבר נשלח אליו, וגם אם טרם קיבל את המוצר בפועל.
– לקוח שכבר קיבל את המוצר טרם ביטול העסקה, מחוייב להחזיר את המוצר לדר סמוק בתיאום מול צוות האתר, טרם אישור ביטול העסקה. בכל מקרה על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית בשלמותה, זאת כדי להוכיח שלא נעשה בו כל שימוש (הפוסל את זכות ביטול העסקה). במקרה כזה על האריזה להיות שלמה ולא פגומה בשום צורה, כולל פתיחה חלקית!
– אין לבטל עסקאות על דעת הצרכן בלבד, ויש לתאם איתנו מראש בכל בעיה. נשמח לכל הפחות לעמוד לשירותכם ולהבין מה היתה הבעיה ומה הפריע לכם.
-בכל מקרה של החזרת מוצר דר סמוק לא תהיה אחראית ולא תישא בהוצאות שינוע ו/או משלוח כאלה ואחרות שיהיו כרוכות בהחזרת המוצר לדר סמוק.

רכישת מוצרי עישון מותרת מגיל 21+

לחיצה על הכפתור מהווה אישור שהינך מעל גיל 18

×
דילוג לתוכן